poniedziałek, 24 października 2011

Robot

Jasio, od dwóch tygodni (kiedy pokazałam mu nowy pomysł lilla.a ), pytał mnie codziennie kiedy zrobimy robota.... Moja mobilność zdecydowanie nie jest teraz w najwyższej formie :) Tak więc, dopiero dzisiaj, dzień po terminie wysyłania zdjęć, stworzyliśmy naszego robota.

 
 Z duuużej puszki po fasoli J. oberwał papier. Potem zrobiliśmy w niej dziurki: ja, M2, Duży M. sporo było tych dziurek... A. też bardzo chciał wbijać gwoździk więc robił dziurki w plastikowych nakrętkach od butelek, które nawlekł potem na kreatywne druciki i stworzył nogi robota.
 
Fajna była zabawa. Dużo nawlekania. Głowę zrobiliśmy z plastikowej buteleczki po witaminie C. Nasz robot ma czułki i język. J. wybrał do oklejania filc we wściekle różowym kolorze, cóż, dałam mu możliwość wyboru, trzeba było się zgodzić.... Nakleił też sporo różnych guziczków, to w końcu robot nowej generacji :). A. zrobił nogi. Nawet ogon nawleczony przez J. i jego pomysłu umieściliśmy z tyłu...
 Pod koniec nadszedł czas na nadanie robotowi imienia. Stanęło na prostym: R1. Robot do badania nowych planet. Ma specjalne stopy (granatowe nakrętki od mleka :) do sprawdzania podłoża. I wiele innych potrzebnych funkcji.


14 komentarzy:

 1. świetny! poleciał do lilla a? :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Jest przecudny! I jaki funkcjonalny! Jestem nim zachwycona :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Twoje chłopaki to pomysłowe dobromirki:) Świetne potworniaki i zabawa. Zaczynam kompletować drobiazgi i skorzystam z pomysłu. Dzięki!

  OdpowiedzUsuń
 4. Robot pierwsza klasa!!!
  Super i to jeszcze ,,z niczego"

  OdpowiedzUsuń
 5. Robot imponujący!Jestem pod wrażeniem.

  OdpowiedzUsuń
 6. i really like your robot!

  OdpowiedzUsuń
 7. Dziękujemy!
  Robot poleciał do lilla.a :) Nam też się bardzo podoba i bawimy się nim często. Robot lata i lata a kolorowe skrzydła się kręcą!

  OdpowiedzUsuń
 8. tak tak, robot rzeczywiście rewelacyjny, ale ja chciałam o Dziewczynce, która rośnie: gratuluję Ci Asiu! Tylu chłopa i jedna Ona, hmm, tzn. dwie - Ty i Ona:) GRATULUJĘ!

  OdpowiedzUsuń
 9. wspaniały!
  takich Twórców potrzebuje nasza Bajeczna Fabryka!
  czekamy na Was!

  :)

  OdpowiedzUsuń
 10. I saw your robot on lilla a... So great !

  OdpowiedzUsuń
 11. Polecam te zabawki na swoim blogu:
  http://bajdocja.blogspot.com/2012/07/plastikowe-nakretki-4-ludziki-stworki.html

  Czy obok linka do Was mogę umieścić Wasze zdjęcie (np. pierwsze)?

  Pozdrawiam :-)

  OdpowiedzUsuń

Czekam na Twój komentarz:):)