środa, 5 czerwca 2013

Koniec roku - wakacje!!!

Dla mnie nastąpił w poniedziałek, kiedy miałam ostatnią lekcję, dłuższą niż zwykle, z ciastem. Pożegnałam się z dziećmi z łezką w oku... Jaś właściwie zakończył przedszkole uroczystym występem w piątek (do dziś jeszcze chodzili się bawić ale: "nie było "work", mamo:)". M2 w czwartek uroczyście graduował do gimnazjum a M3 i A dzisiaj otrzymali swoje nagrody i mają wolne. Tylko M1 jeszcze jutro pół dnia i już. Prawie 3 miesiące na działania własne. Na edukację domową:). Rozpoczęliśmy dzisiaj generalne sprzątanie, potrwa kilka dni bo przeprowadzają się wszyscy z pokoju do pokoju oprócz rodziców czyli D.M i mnie:). Mam nadzieję wyrzucić stertę niepotrzebnych rzeczy i śmieci:) W sobotę u nas będzie "garage sale" - pieniądze zarobione pójdą na wyjazd młodych z naszej wspólnoty do Rio na Światowe Dni Młodzieży. Już zebrałam trochę rzeczy na tę okazję, a bracia ze wspólnoty dowiozą swoje:). Ja to lubię Amerykę za "garage sales", bekon i sok pomarańczowy i suszarki do ubrań:), no lubię, po prostu. Też za inne rzeczy trochę :):)

No, ale wróćmy do tematu. Koniec roku, pożegnania, podziękowania, łezki, pewien etap zakończony. A ja wyprodukowałam kolczyki. Udało się. Nawet z nadwyżką:). Dziergane, dziergano-koralikowe, i modelinowe:). Zobaczcie sami. Zabawa przednia.
 W Walmarcie wiszą takie kolczyki i naszyjniki z ceramicznych płytek, podobały mi się to zrobiłam sobie własne płytki:) z dziurkami, wypiekłam, nawlokłam, dodałam koraliki i są. Zrobię więcej.
A poza tym bez kwitnie za oknem, ucięłam i wstawiłam w wazonik, obłędnie pachnie....Polską.

3 komentarze:

 1. Cudne kolczyki. Może przy okazji wyprzedaży garażowej wystawisz stojak ze swoim handmade :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Pięknych wakacji!! I czekam na wpisy z edukacji domowej:-)
  U nas wakacje jeszcze ho ho... ale pogoda też się ociąga, więc...

  OdpowiedzUsuń
 3. fajnie u Was! :) szczerze mówiąc przydałaby mi się taka garażowa wyprzedaż :P w ogóle garaż by mi się przydał na moje klamoty :P

  OdpowiedzUsuń

Czekam na Twój komentarz:):)