poniedziałek, 29 kwietnia 2013

Medale:)

 Kolejna praca mojej klasy. Pomysł całkowicie ściągnięty z Catholic Icing. Bardzo efektowny, dzieci zachwycone, łatwe do zrobienia. A że maj jutro się zaczyna to zrobiliśmy sobie takie medaliony. Na wzór Cudownego Medalika. Mam nadzieję pobawić się tak domu też i zrobić jakieś medale na czyjeś urodziny? Albo poprostu jako nagrodę za coś? albo tak ... wystarczy wydrukować projekt medalu, folię zawinąć na czyms miękkim choć może i tektura by działała - np. z kartonu, muszę spróbować. Potem przykleić tymczasowo kawałkiem taśmy papier do folii, przekalkować rysunek mocno naciskając i odkleić. Powtórzyć z drugą stroną medalu a potem skleić obie razem. Najlepiej na gorąco. Zrobić dziurkę, przewlec wstążkę i dekorować zwycięzcę:)!

Pojutrze maj. Pierwszy maj, święto w naszej rodzinie już dwunasty raz. M2 ma urodziny. A jutro W. przyjeżdża. Jeszcze nie będziemy świętować Jego Pierwszej Rocznicy dopiero za 2 tygodnie  ale urodziny M2 i w ogóle dawno się nie widzieliśmy. Już 3 miesiące...
Taka piękna wiosna jest, chodzimy codziennie na spacery wieczorne Duży M. i Starsi i ja, dookoła okolicznych uliczek, chłopcy wyciągnęli rowery, odbijamy w tenisa za domem (mam nadzieję, że Dziadek A. nam tam w Niebie wybaczy tę betonową profanację, poprawimy się obok jest darmowy kort :). Piłki, hulajnoga, nawet przekopywanie błotka już było. A Pogodynka zapowiada opady śniegu w tym tygodniu.... Eh.
W szkole szykujemy Fiestę, dzisiaj spędziłam z Trzema Łobuzami prawie najstarszymi 3,5 godziny szykując wraz z innymi rodzicami dekoracje na tę Imprezę. A teraz kończę kolczyki na aukcję.....
Tak więc mówię niniejszym : dobranoc i kończę je:)
 

4 komentarze:

 1. Medale super! Asiu a Twoja doba trwa ile?

  OdpowiedzUsuń
 2. Pomysł świetny, rok temu robiłam takie same z dziewczynkami.
  U nas pogoda też w tym roku zwariowała.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. W naszej strefie klimatycznej to niestety normalne. Dzisiaj 1 maja, -5C, śnieg leży, padał całą noc, drogi dookoła zamknięte:)

   Usuń
 3. Bardzo ładne medale :)
  Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń

Czekam na Twój komentarz:):)